Butikowe hotele w Warszawie

Autor: Magdalena,

Warszawa- wielka i różnorodna. Podobnie jest z hotelami! Ich ilość oraz uniwersalność przyprawiają nas czasami o ból głowy, gdy stoimy przed wyborem idealnego hotelu na niezapomniany pobyt w stolicy.

Sprawdźmy zatem najfajniejsze hotele, które zostaną w Twojej pamięci na dłużej i będą tzw. wisienką na torcie Twojego pobytu w Warszawie!

1. Polonia Palace,Warszawa

Historia w sercu Warszawy

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się spać w miejscu naznaczonym historią? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się spać w miejscu, w którym niegdyś bywały sławne osobistości? Hotel Polonia jest obiektem, który pozwoli Ci to przeżyć.

Nazwa hotelu nie została nadana bez powiązania z historią, ale ku pokrzepieniu serc Polaków, kiedy kraj znajdował się pod okupacją.

Obiekt mieści się w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki. Z wielu pokojów możemy podziwiać niesamowite widoki na centrum wspaniałej Warszawy!

Zobacz ofertę

2. Hotel SixtySix, Warszawa

Duch tradycji w połączeniu z nowoczesnością

Hotel SixtySix w niebanalny sposób łączy tradycję z nowoczesnością, poprzez położenie w pobliżu urokliwego, historycznego Traktu Królewskiego oraz eleganckiej, nieformalnej atmosfery Nowego Światu.

Czterogwiazdkowy, butikowy obiekt mieści się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, która zachwyca świeżym i wyjątkowym designem.

Ponadto, napotkamy tutaj artystyczne grafiki, zdjęcia oraz wspaniałą muzykę, która, zmienia się w zależności od pory dnia wprowadzając gości w niezapomniany nastrój.

Zobacz ofertę

3. Hotel Rialto, Warszawa

Luksus w połączeniu z historią

Unikalny, pięciogwiazdkowy hotel Rialto jest dyskretnie usytuowany w centrum Warszawy, w pobliżu tak charakterystycznych atrakcji jak Pałac Kultury i Nauki czy Galeria Handlowa Złote Tarasy.

Wyposażenie i aranżacja wnętrza obiektu, którego inspiracją jest epoka Art Deco, nadają mu niepowtarzalnego charakteru.

Indywidualnie zaprojektowane 44 pokoje i apartamenty są umeblowane antykami z epoki, które pochodzą z aukcji i prywatnych kolekcji z całej Europy.

Po spotkaniu z historią, możemy w pełni oddać się intymnej atmosferze miejsca, korzystając z najwyższej jakości udogodnień hotelowych i rad oraz pomocy uważnej obsługi.

Zobacz ofertę

4. Chopin Boutique B&B, Warszawa

Hotel z muzyką i historią

Niezwykły pensjonat Chopin Boutique B&B pozwoli Wam poznać wielką Warszawę z nieco kameralnej perspektywy.

Jak? Obiekt leży w samym sercu stolicy, między innymi w pobliżu Muzeum Fryderyka Chopina i Łazienek Królewskich. Ulica, na której mieści się położona jest w zacisznym miejscu.

Jasne pokoje są utrzymane w ciepłej kolorystyce, a charakteru nadają im wyszukane meble i drewniane podłogi.

Wieczorami w hotelu odbywają się koncerty muzyki klasycznej. Poszukiwacze innych atrakcji mogą poradzić się personelu, który chętnie udziela informacji na temat niesamowitej Warszawy.

Zobacz ofertę

5. Mamaison Hotel LeRegina, Warszawa

Kameralna atmosfera w wielkim mieście

Urządzony w starej, odrestaurowanej w stylu XVIII-wiecznego pałacu kamienicy, Mamaison Hotel LaRegina mieści się w pobliżu Rynku Nowego Miasta i multimedialnego parku fontann.

Cechuje go kameralna atmosfera, na którą składają się niepowtarzalny wystrój wnętrz i kominek w lobby.

Ponadto, napotkać można w nim ręcznie robione łóżka, nowocześnie wyposażone pokoje, ogród z fontanną oraz dużych rozmiarów dziedziniec.

To wszystko i zapewne wiele innych cech hotelu sprawi, że pobyt w Warszawie nabierze zupełnie innego charakteru odbiegającego od zatłoczonego miasta, z którym zazwyczaj kojarzą się stolice!

Zobacz ofertę