Bliżej natury: top hotele idealne na weekendowy wypad niedaleko Warszawy

Autor: Magdalena,

Czujesz zmęczenie? Masz dość zgiełku miasta? A może nie masz planów na weekend i chesz wyjechać poza miasto, bez koniecznosci spędzenia całego dnia w samochodzie?

Ucieknij, odpocznij i wycisz się w jednym z 5 top hoteli niedaleko Warszawy!

1. Holiday Inn, Józefów

30 minut od Warszawy

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów to obiekt łączący komfort i najwyższy standard usług z położeniem w spokojnej okolicy i szeroką ofertą rekreacyjną.

Centrum SPA, basen z hydromasażem, jacuzzi i saunami pozwalają odpocząć i zregenerować siły. Pole golfowe, mini golf oraz największy na Mazowszu park linowy, korty tenisowe i boiska, a także piękne leśne otoczenie hotelu.

Czy można chcieć więcej?

Zobacz ofertę

2. Dwór Kaliszki, Biała Piska

3 godziny od Warszawy

Kameralny hotel położony w niezwykłej scenerii mazurskich lasów i jezior.

Atrakcyjna okolica: jezioro, lasy, park krajobrazowy, wzgórza, ruiny wojennych fortyfikacji oraz rzeki pozwalają ułożyć ciekawy program pobytu.

Dodatkowo, goście mogą również skorzystać z Dworskiego SPA & WELLNESS. Urozmaicona oferta zabiegów, masaże, jacuzzi oraz sauna pozwalają odpocząć od trudów dnia codziennego w atmosferze wyciszenia i relaksu.

Zobacz ofertę

3. Windsor Palace Hotel, Jachranka

1 godzina od Warszawy

Hotel Windsor w Jachrance to nowoczesny obiekt parkowo hotelowy z bezpośrednim dostępem do Zalewu zegrzyńskiego.

Ten hotel zabierze Cię w podróż do krainy nieograniczonych możliwości!

Klub nocny, kręgielnia, strefa Fit & SPA, park linowy, plaża i przystań jachtowa, plac zabaw dla dzieci, to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje Windsor Palace.

Musisz to po prostu zobaczyć!

Zobacz ofertę

4. Sielanka nad Pilicą, Warka

1,5 godziny od Warszawy

Krajobraz Puszczy Staromeckiej i jego malownicze położenie pośrodku terenu między dwoma rzekami, Pilicą a Radomką zabierze nas w świat wypoczynku, relaksu i totalnego oderwania się od zgiełku hucznego miasta.

Bogata oferta spa, możliwość aktywnego wypoczynku, jazda konna, spływy kajakowe, siatkówka plażowa, nordic walking, wędkarstwo – w tym hotelu nie będziesz się nudzić!

Zobacz ofertę

5. Głęboczek Vine Resort & Spa, Brzozie

2,5 godziny od Warszawy

Głęboczek Vine Resort & SPA to miejsce, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością, a wino nie tylko smakowane jest dla przyjemności, ale jest również eliksirem pielęgnującym ciało i poprawiającym samopoczucie.

Pełne uroku tereny Pojezierza Brodnickiego oraz dobroczynny wpływ wina sprawiają, że w Głęboczku czas płynie wolniej.

Wyjątkowa atmosfera czyni Głęboczek Vine & SPA miejscem, do którego pragnie się wracać, by smakować życie w jego pełnym wymiarze.

Zobacz ofertę